.

MoKo Сјајот Контактна Леќа Случај, Мини Симпатична Искра Преносни Патување Eyewear Кутија Организатор Чување од Носителот на Контактни Леќи Сад во Комплет со Огледало Tw

MoKo Сјајот Контактна Леќа Случај, Мини Симпатична Искра Преносни Патување Eyewear Кутија Организатор Чување од Носителот

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мини и Преносни : Оваа мини eyewear случај се направени од издржлив ABS + PP материјал за подобра заштита, мерки 3*3*1.2 инчи, нема да се чувствуваат никаква тежина на тоа, поради неговата лесен и компактен дизајн при вршење наоколу.Искра Крај : Овие сонувачи леќа случаи функција светкавиот сјајот украс дека инјектира фантазија во вашиот секојдневен живот, гламурозен дизајн во мини големина го прави идеален да се фрли во патна торба за полесно носење.Дојде со Екстра Додатоци : За патување случај доаѓа со сè што ви треба за вашиот контакт леќи, вклучувајќи раствор шише, tweezer, се држи за конекција, и леќа носителот.Во меѓувреме, eyewear случај е изградена-во огледало за крајна погодност.Да се обезбеди Заштита : Не само за преносни вршење на контакти, додека во движење, но складирање кутија исто така, може да им даде на вашите леќи целосна заштита од шокантен и гребење, нечистотија, јавните и други непотребни дневен надомест на штета.Лесен Допир : Оваа мини eyewear случај комплет, го прави супер лесен допир кога ќе треба да се отстрани на вашите контактни леќи.Исклучителна изглед е погодна за двете дневно, патување, на отворено, и партија прилики, одлична за девојки/жени кои сакаат облекување на себе.

Особините