.

Без Коса Не се Грижат-2 Случај за Apple AirPods Про Слушалки Покрие Слушалки Заштитна Shockproof Покрие Случаи

Без Коса Не се Грижат-2 Случај за Apple AirPods Про Слушалки Покрие Слушалки Заштитна Shockproof Покрие Случаи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изградба : 1x Compatible за Airpods про случај,1xkeychain.Заштита : Компатибилен со Airpods Про Случај, направени од премиум мека tpu, го заштитува вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење.И на дното прашина plug дизајн, го задржува полнење порта чисти и запечатена кога не е во употреба.Полнење : Оваа маска Компатибилен со Airpods Про совршено се вклопува, нема да влијае на безжично полнење и погодност за полнење про, од дното, без отстранување на случај.Случај се препорачува да се чисти редовно.Ако имате било какви прашања со производот,pls контактирајте со нас на прво место.

Особините