.

Aloha-Плажи Ананас Круг Случај За Контактна Леќа Комплет Складирање Кутија со Огледало Печатени

Aloha-Плажи Ананас Круг Случај За Контактна Леќа Комплет Складирање Кутија со Огледало Печатени

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : случај за контакт леќи е 3.1 инчен/8cm во тркалезна форма.Преносни,совршен и паметни големина е лесно да се одржи во џеб,торба и дома,одлична за патување и држете го во вашата рака.Материјал : круг контактна леќа случај е направена од пластични материјали.Контактна Леќа Комплет Сите Во Едно : случајот вклучуваат 1, раствор шише,1 контактирајте со помош на пинцета,1 носи стап,1 вграден во огледало,1 контактна леќа случај.Објективот кутија вклучуваат огледало внатре,кој е удобен за носење на контактни леќи.Сплит леќа бин може да се направи разлика меѓу левата и десната.Таму е исто така посебна кутија за контактни леќи течност, кој е удобен и чиста.Дизајн : површината на симпатична контактна леќа случај е дизајн со моделот печатени на своите,тоа е единствен DIY практичен подарок за девојки и жени кои треба да се носат контактни леќи.Лесно да се носат : мала контактна леќа случај е многу преносни во торба, џеб и автомобил, и ќе не заземаат премногу простор на сите.Тоа е лесно да се носат надвор и да го користите.Преносни патување контактна леќа случај посебно со моделот испечатени на површината на својата.Складирање комплет со почиста за миење носителот пинцети,смена алатка раствор шише во една кутија.

Особините