.

JIBA Таблет КОМПЈУТЕР Случај за iPad про 12.9 2021 Таблета Случај Лесни Trifold Стојат КОМПЈУТЕР Хард Назад Coverwith Trifold & Auto Ситуација,Спиењето Таблет КОМПЈУТЕР Торба (Боја : Сива

JIBA Таблет КОМПЈУТЕР Случај за iPad про 12.9 2021 Таблета Случај Лесни Trifold Стојат КОМПЈУТЕР Хард Назад Coverwith Trifold

DEN 1641.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : Специјално дизајниран за i Pad про 12.9 2021 Случај Таблета.Тоа НЕМА да работи за било кој друг модел на уредот.Корица има флип способност да се трансформира на случај во гледање застане.Може да се прилагоди на вашиот повеќето удобно агол.Агол на гледање 65 степени и Пишување агол од 30 степени.Полно работно тело за Заштита, на КОМПЈУТЕР материјал и Занаетчиски smanship.Ултра тенок и лесен тешко назад дизајн додава минимална масовно додека нуди вашиот уред голема заштита.Авто Sleep/Wake Функција : Лесно клип на апликацијата.Автоматски го буди или става вашиот уред да спијам кога капакот е отворена и затворена.*Magnetically прилог безжично полнење за лесен пристап до вашиот специјалното пенкало **не Постои пенкало слот.По-продажбата на servicet : Rotecting вашиот Таблет Случај од гребнатини, се намали и обезбедување на што полесен начин на живеење со нашиот квалитет кожа случај,било кој треба да се контактирајте со нас во секое време.Функција : - За i Pad про 12.9 2021 Таблета Случај Покрие - PC тврд материјал, Ултра тенок и лесен тешко назад на вашиот уред голема заштита - Нудат одлична заштита од секојдневна употреба,Едноставен, но стилски - Стои Функција : Проп до вашиот таблет здрав , обезбедување на повеќето удобно агли, додека гледањето видеа или соочува време - Магнетни Затворање Дизајн : Флексибилен и да се обезбеди доволно да се одржи тоа се отвори или затвори - Совршено се вклопуваат за да леќи на камера и екран, лесен и брз пристап до сите buttons What е во Пакет : 1xdropproof Случај.

Особините