.

Обвивка Појас Holster Нови & Трајни производи за GL200 / GL300 Мини Преносни GPS Trackers

Обвивка Појас Holster Нови & Трајни производи за GL200 / GL300 Мини Преносни GPS Trackers

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Појас Holster за GL-200 / GL-300 GPS Trackers.Совршен за Лоцирање : Стари лица, Деца.Многу accesible за опасни ситуации.Се врти GL-200/ GL-300 во погоден за носене GPS Tracker.Многу Погодно.Овој појас holster за GL-200 и GL-300 ви овозможува да го вклучите вашиот уред во погоден за носене GPS Tracker.Едноставно прикачите holster да било појас и место на тракерот внатре трансформирање на ова во една совршено решение да се лоцира : Може да се користи за : -Стари лица -Помладите Деца или Деца со Развојни Нарушувања-Патници или Туристите во Опасни Територии GL-200 и GL-300 имаат лесно да се постигне СОС копче што може да биде конфигуриран да испрати SMS и E-mail известувања на одреден контакти правејќи го овој совршен за одржување на личната безбедност во опасни сценарија.

Особините