.

XtremeMac Microshield Исчезнат Случај за iPod Touch 5 генерација. Пинк да Виолетова, IPT-MFN-33

XtremeMac Microshield Исчезнат Случај за iPod Touch 5 генерација. Пинк да Виолетова, IPT-MFN-33

DEN 1639.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ултра-тенок, тешко пластични случај мешавини заштита и едноставност во стилски тебе заврши.Висок сјај тебе заврши.Мазна завршница лесно слајдови во и надвор џебови.Заштитете го вашиот нов i Pod допир уред withthis софистициран и стилски Microshield Fade Случај со Xtreme Mac.Фаќањето thelatest тебе боја трендови, designgradually згаснува со различни бои.Тоа'sdesigned за да се овозможи целосен пристап до controlsand копчиња, а нејзината тенка форма фактор освои'tadd дел на вашиот уред.Мазна touchfinish лесно слајдови во и надвор од џебовите andbackpacks за брз пристап.

Особините