.

Хард Диск Рек Планината Фан 4Pin Врвот на Издувните гасови Струење HDD Стојат Систем за Ладење Мини Вентилаторот за Ладење HDD Заградата Кулер

Хард Диск Рек Планината Фан 4Pin Врвот на Издувните гасови Струење HDD Стојат Систем за Ладење Мини Вентилаторот за Ладење

DEN 1483.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функционална Употреба : фан користи за да прахосвам топлина за хард диск, лента се користи како радијатор и систем за ладење.Брзо Однесување : Брзо однесување топлината на хард диск решетката и удар во близина на воздухот, кој има ефект на ладење надолу.Голема Практичност : нема брус на работ, на дното е мазна и crackless, на изглед е уредни, и обликот е дарежлив.Густа Водич Ритам : водич жлебот на површината на радијаторот е густа, кои можат да се осигура дека на радијаторот може да имаат поголеми областа за контакт со воздухот, а со тоа подобрување на топлина дисипација ефект.PWM Управување со енергијата Чип : мини 4pin фан држи PWM управување со енергијата чип, кој може да интелигентно контрола на брзината на вентилаторот според одговорност и температурни промени.Големина на : ФАН | Боја : Црна.

Особините