.

Злато Керамички Цвет Сенка Кутија Ѕид Décor (2 Парче Сет)

Злато Керамички Цвет Сенка Кутија Ѕид Décor (2 Парче Сет)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен дизајн и исклучително изградба на квалитетот.Рачно изработени од страна на искусни занаетчии со користење премиум материјалот.Подготвен да се откажам, овој ѕид décor е завршена со двојно D прстени на грбот.Слика рамка стил кој се одвојува конструкција за лесно одржување & DIY можност. 11.81" Висок 11.81" Широк 2.56" Длабоко.Виси Тежина 7.28 lbs.Се донесе еден допир на префинетост до вашиот дом/канцеларија со нашите Керамички Цвет Сенка Кутија Ѕид Décor Сет.Деликатни керамички цвет беше рачно изработени од страна на нашиот искусен во куќата занаетчии.Керамичка hibiscus & peony цвет цвета тивко внатре злато сенки.На работ на камчиња се насликани во злато да ехо со златна рамка.Тоа доаѓа како збир на две.Двоен D-прстени се опремени така може да висат нив заедно или одделно.На intruding, елегантен дизајн ќе се вклопуваат во со сите внатрешни убаво.Ние спроведува на монтажни дизајн кој најчесто се користи во слика рамки со овој ѕид décor сет.На овој начин можете лесно може да се одвои backboard заедно со централен за супер лесни за одржување или дури и да ги прилагодите на ѕидот décor на вашите потреби.

Особините