.

AMR2S32V - Двоен Монитор Вертикална Стојат Планината

AMR2S32V - Двоен Монитор Вертикална Стојат Планината

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двоен Монитор Вертикална Стојат Планината Max.32" Монитори.Лесна Инсталација.Силна Алуминиумска Структура.на Amr2s32v Е Стенд-стил Следи Со Прилагодлива Висина Што Поддржува До 2 Lcd Монитори.Вертикална И Да Застане Изградбата На Оваа Света Овозможува Да Работат Повеќе Простор И Голем Број На Предности За Оние Кои Сакаат Да Се Создаде Повеќе Ергономски И Функционална Животна Средина.Види Повеќе И Направете Повеќе Со Карактеристики Како : Арм Агол-прилагодете, Паметни вртежен момент ја Прилагодите, Алуминиумски Легури Структура, Лесно за Инсталација, за 90 Степени Ротација И Висина Прилагодување.Во Прилог На Овие Функции, Уредот Е Исто Така Компатибилен Со Vesa 200???100/100???100/75x75 И Погоден За Следење Големини 24 32.

Особините