.

Црна Кутија 3U 19 ТОА Rackmount Vented Панел Црна

Црна Кутија 3U 19 ТОА Rackmount Vented Панел Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Flanged за дополнителна сила.Нуди 68% отворен простор.Изградена на 16-мерач перфориран челик.Црна, прав-грб заврши. 3 U, 19" Кабинет или Rack Vented Панел, Црна.Пополни празниот racking простор и одржување на соодветна струење.

Особините