.

uxcell 3 Место Слајд Складирање Кутија ABS Пластика Јасно се Вклопуваат 75x25mm Стандард Слајдови 5Pcs

uxcell 3 Место Слајд Складирање Кутија ABS Пластика Јасно се Вклопуваат 75x25mm Стандард Слајдови 5Pcs

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Одговара] - 75mmx25mm(3 Инчи x 1 Инч) Слајдови. [Size] - 83 x 100 x 5mm / 3.27" x 3.94" x 0.2"(L*W*H). [Материјал] - изработен од ABS пластика, мала тежина и издржливи. [Погодно] - Лесно да се носат, отворете и затворете лесно, практично користење. [Функција] - Совршени за складирање или транспорт на стандардот слајдови.Карактеристики : Материјал : ABS Plastic Color : Clear Capacity : 3 Slide Fit Страна Големина : 75 x 25мм / 3" x 1"Вкупна Големина : 83 x 100 x 5mm / 3.27" x 3.94" x 0.2"(L*W*H)Описи : 1. Одговара за 75mmx25mm(3 Инчи x 1 Инч) Слајдови.2. Изработен од ABS пластика, мала тежина и издржливи.3. Лесно да се носат, отворете и затворете лесно, практично користење.4. Совршен за складирање или транспорт на стандардот слајдови.Пакет Содржина : 5 x Слајд Складирање Кутија.

Особините