.

Внесете Комплекс - Зимска Шапка, Топло Волна Beanie, Merino, Мажи и Жени

Внесете Комплекс - Зимска Шапка, Топло Волна Beanie, Merino, Мажи и Жени

DEN 789.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Merino Волна.Merino волна beanie : чист природен производ за пријатен главата чувство.На beanie апсорбира најмногу до една третина од сопствената тежина во влага, без чувство на влажно.Cuddly мека, секогаш без мирис и правец отвратителен.Прилично се тргува и направени во Европската Унија.Тестирани за штетни материи според OEKO-TEX Стандард 100. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Особините