.

Pirate Знаме Blackbeard Зима и Топло Beanie Капи за Ман Женска Baggy Черепот Капи Класичен Поврзана Шапка

Pirate Знаме Blackbeard Зима и Топло Beanie Капи за Ман Женска Baggy Черепот Капи Класичен Поврзана Шапка

DEN 609.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Око затворање.Рака Мие Само.Тенка Черепот Капа Направен Од 100% Мека Полиестер, Лесни, Дише, Удобно, Топло И Издржливи.Една Големина Одговара На 21.6" - 23.2" Главата, Многу Се Протега, Се Прилагодат На Различни Главата Форми И Големина, Одличен За Спиење За Да Се Скрие Коса Или Губење На Косата Или Да Се Заштити Главата.Овој Луксузен И Мода Шапка Ќе Биде Вашиот Омилен Избор За Accessorizing, Класичен Плетени Капа Погледне Натпреварот Со Вашата Облека И Да Се Направи Што Повеќе Око-Фаќање, Стилски, Симпатична, Смешно.Совршен За Сите Ден Се Носат Во Пролет, Есен И Зима.Погоден За Внатрешна Или Надворешна Активности, Скијање, Создаваат, Трчање, Кампување, Патување, Спортување, Хип-Хоп, Улични Танчери, Дружења Со Пријатели, Masquerades, Играње На Улоги Активности И Одмор Страни.Најдобрите Подароци За Пријатели, Роднини, Љубовници, Деца И Некој Што Го Сакаш.Рака Мие Со Ладна Вода И Природни Воздух за Сушење,Нема Машина за Перење, Не Белење, Нашиот Череп Ззп Ќе Изгледаат како Добри Како Нови И да ги Задржи Своите Својства По Washing This Големина на Податоци Е Нормална последица На Различни Мерни Методи, Грешката Е Во 1-2cm If Имате Било какви Прашања во Врска со Примањето на Пакетот, ве Молиме Испратете Ние Е-Маил И Ние Ќе Ви ги Даде Задоволителен Одговор во Рок од 24 Часа.

Особините