.

AKICLIA Унисекс 3D Печатење Поврзана Beanie Шапка Черепот Капа Мека Топло Еластичен Врзани Капа за Мажи Жени тинејџерски години Момчиња и Девојчиња

AKICLIA Унисекс 3D Печатење Поврзана Beanie Шапка Черепот Капа Мека Топло Еластичен Врзани Капа за Мажи Жени тинејџерски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Ова унисекс beanie шапка има стилски и исклучителен изглед и хармоничен дизајн кој совршено ќе покажете ја вашата смисла за мода.Подарок Склопот : кул печатени beanie е одличен избор за облекување себе или за давање на семејството и пријатели.6 X 11 инчен/X 26cm 28cm.Дизајн : Двоен слој за дизајн, персоналните двострано печатење, секојдневен моден стил, универзал во сите годишни времиња.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ШАПКА големина : 10.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Направен од 100% полиестер, ткаенина е мека, удобно, дише, кожата-пријателски, светлина, и еластичен и лесно да се носат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.6x11 инчен (26.Двоен слој за целосна печатење дизајн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Случајни моден стил, персоналните печатење, можете да одговара на различни стилови на облека по волја да ја покаже својата уникатна индивидуалност и да се направи повеќе привлечна.Сплетам шапка е одлична еластичност може да се протегала да се вклопи во повеќето глава големини.Сите Натпревар Стил : Добра еластичност, силна пот апсорпција, мала тежина, не е лесно да се промени, и лесно да се носат.Уживајте во добро време на есен и зима.Светлината и мека текстура, силна пот апсорпција, нежна за кожата, дише, светлина и суво, тоа нема да се чувствуваат заостанато кога се носи, и тоа исто така го држи топло.Погоден за повеќето луѓе.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Особините