.

Купи Кул Кошули Ukulele ОСЕТОТ за Возрасни Beanie Капа Шапка

Купи Кул Кошули Ukulele ОСЕТОТ за Возрасни Beanie Капа Шапка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оксфорд,Акрилик,Полиестер.Машина За Миење.Совршен beanie капа за оние кои се страстни за играње Ukulele!. 100% акрилна со 100% полиестер руно обвивка.Карактеристики казна везени печ за да се излади 3 D ефект!.Една големина одговара на повеќето возрасни грла.Сите нарачки брод од нашите Minneola, Флорида, САД локација.

Особините