.

GORTIN Африкански Turban Пред-Врзани Главата Обвива Индија Шапка Hairwrap Еластична Цвет Јазол Beanie Хаубата Капа Headbands Шамија за Жени и Девојки Пакување од 3

GORTIN Африкански Turban Пред-Врзани Главата Обвива Индија Шапка Hairwrap Еластична Цвет Јазол Beanie Хаубата Капа Headbands

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заштедите време и да уживате во вашето време, не се грижи за вашата коса.Моден headbands може да биде како капа за да се задржи вашата коса стил, мода bandana, спиење шапка и така натаму; На turban може да се носи во предниот дел на главата, или било страни сакате да носат; Носат на било кој начин кој ви се допаѓа и ќе бидете моден дама.Не исчезнува и нема balling-up и лесно да се носат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.5 инчи, со високо еластична, една големина одговара на повеќето жени; не Ќе го направи вашиот шеф се чувствуваат тесни, удобен за носење, исто така, може да биде како сон шапка.Ние сме посветени на креирање на високо-квалитетни исклучителна модни додатоци .Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Забелешка за Африкански Шема Јазол Headwrap Поради прирачник за мерење, големината може да биде малку поинаков.Дизајн : Овие се водат и превртена V форма дизајн turbans може да се задржи вашата коса од вашето лице кога сте на шопинг, јога, работат надвор, чистење на лицето, што го сочинуваат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Се надевам дека ви се допаѓа нашата Turban ~ Turban Шапка Функција Материјал : Глава заврши направен од висок квалитет и шарени памучни ткаенини со апсорбира потта, меки, удобни, перат, трајни и дише крпа, не е лесно да се лизга од вашата глава кога имал Големина : Hairband е еластична дека погоден за секоја жена главата големина.Еластична,Полиестер,Памук.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Особините