.

Cashmere Бутик: Чист Кашмир Унисекс Toque Шапка (6 Бои, 2 Големини)

Cashmere Бутик: Чист Кашмир Унисекс Toque Шапка (6 Бои, 2 Големини)

DEN 936.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

кашмир.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Високо Квалитетен Материјал : 100% Чист Кашмир Унисекс Toque Шапка.Супер Брза Испорака : Откако Кашмир Бутик тим добива својата цел за вашиот кашмир унисекс toque шапка тоа ќе бидат обработени за испорака одеднаш.Стил : Луксузни, Услужни И Топла Чиста Кашмир Унисекс Toque Шапка.Бесплатни Земјата Превозот за сите НАС Нарачки : Цел во рамките на сад и на земјата превозот е на нас. 100% Задоволство Гаранција : Луксузни, дише, мазна, мека и пријатна кашмир унисекс toque.Користете го нашиот кашмир унисекс toquel палто за посебни прилики како што е вечера или работа.Џемпери.Облека.Палта.Фрла & Ќебиња.Pashmina Shawls.Додатоци.Чорапи, Капи, Ракавици, Поставува, Нога Warmers, Влечки И Повеќе. 100% Кашмир. "A-Одделение" 3-Ply Кашмир.Ненадмината Топлина и мекост.Прекрасни Бои.Неколку стилот на опции за мажи & жени.Секоја коза произведува само околу 3 унци или 90 грама на кашмир секоја година. 20 Години Се Еден Производ - Кашмир!. 100,000+ Задоволни Клиенти. "A-Одделение" Кашмир Влакна.Голем Стил И Избор На Боја.Направен во Непал & Внатрешна Монголија.Над 150 Кашмир производи.Рака мие со користење само на косата со шампон.Нежно стискаш, не пресврт или присилува.Преструктуирање додека влажна.Лежеше рамен да се исуши.Притиснете ги со влажна крпа, користете кул железо.

Особините