.

ТИМ РЕЈНОЛДС ПОТПИШАН AUTOGRAPH ПОЛНА ГОЛЕМИНА ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ НА ЦРВЕНИОТ ФЕНДЕР STRATOCASTER ЕЛЕКТРИЧНА ГИТАРА W/ ЏЕЈМС SPENCE JSA AUTHENTICATION - ДЕЈВ MATTHEWS BAND, ПОД МАСА И СОНУВААТ, Н

ТИМ РЕЈНОЛДС ПОТПИШАН AUTOGRAPH ПОЛНА ГОЛЕМИНА ТРКАЧКИ АВТОМОБИЛ НА ЦРВЕНИОТ ФЕНДЕР STRATOCASTER ЕЛЕКТРИЧНА ГИТАРА W/ ЏЕЈМС

DEN 600.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Во текот на 15 години во бизнис!.Молња брзо дневна превозот!.Илјадници ТВ и Филмски фотографии, скрипти и постери на располагање!.Нов инвентар додаде редовно!.Секој autograph добиени во лице и гарантира автентичен!.

Особините