.

Lingery Активни Skorts,Chafe-Слободен Skort со Скриени Џеб Тренингот Pleated Skorts Анти-Chafing Мода Skort

Lingery Активни Skorts,Chafe-Слободен Skort со Скриени Џеб Тренингот Pleated Skorts Анти-Chafing Мода Skort

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ултра компресирање на сечење : се Крие целулитот и израмните стомакот.Вметнете Странични Џебови:Внатрешната страна бедрото џебови за вашата други essentials како паметни телефони, клучеви, кредитни картички, па дури и повеќе.Класичен Skort Дизајн:На skorts се мешавина на здолниште и еден пар на панталоните.Таа има флексибилност на здолништа, но удобноста на шорцеви!.Навремено-Отпорни Ткаенини:На buttery мека ткаенина се чувствува удобно, веднаш штом ќе се стави на.Анти-Chafing : Спречување на бутовите од триење заедно. ❀Големина : S==Половината : 66-71cm/25.98-27.95'==Пред Crotch : 24cm/9.45"==Здолниште Страна Должина : 41cm/16.14"==0==0==0==0 ❀Големина : M==Половината : 71-76cm/27.95-29.92"==Пред Crotch : 25cm/9.84"==Здолниште Страна Должина : 42cm/16.54"==0==0==0==0 ❀Големина на : L==Половината : 76-81cm/29.92-31.89"==Пред Crotch : 26cm/10.24"==Здолниште Страна Должина : 43cm/16.93"==0==0==0==0 ❀Големина : XL==Половината : 81-86cm/31.89-33.86"==Пред Crotch : 27cm/10.63"==Здолниште Страна Должина : 44cm/17.32"==0==0==0==0 ❀Големина : XXL==Половината : 86-91cm/33.86-35.83"==Пред Crotch : 28cm/11.02"==Здолниште Страна Должина : 45см/17.72"==0==0==0==0 Функција : ❀Ултра компресирање на сечење : се Крие целулитот и израмните стомакот ❀Вметнете Странични Џебови:Внатрешната страна бедрото џебови за вашата други essentials како паметни телефони, клучеви, кредитни картички, па дури и повеќе. ❀Класичен Skort Дизајн:На skorts се мешавина на здолниште и еден пар на панталоните.Таа има флексибилност на здолништа, но удобноста на шорцеви! ❀Навремено-Отпорни Ткаенини:На buttery мека ткаенина се чувствува удобно, веднаш штом ќе се стави на. ❀Анти-Chafing : Спречување на бутовите од триење заедно ❀Дише activewear : Пот-wicking.Совршен за тренингот и влажни временски услови ❀CPackage Содржина : ❀1 x Здолниште ❀Информации : ❀Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ❀Пол : Жените ❀Материјал : Полиестер ❀Боја:Црна, Бела, Сива, Сина, Црвена ❀Стил : Слатки, Слатки ❀Одговара : се Вклопува точно да големината ❀Пакет Содржина : ❀1 x Здолниште Големина : XX-Large | Боја : Сина Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Особините