.

Swagman КОНТУРА Покривот Планината Кајак Багажник

Swagman КОНТУРА Покривот Планината Кајак Багажник

DEN 1089.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Универзална планината одговара на круг, квадрат и фабрика crossbars.Лак - стерн вратоврска надолу ремени зголемување кајак стабилност.Вклучува 2 вратоврска надолу ремени со камери заклучување токи.Мека уште фирма баласт да помогне да се заштитат брод.Минимална собранието е потребно.За Swagman "Вози, гребло, истражуваат : бараат вашата авантура" Дека филозофијата не беше намерата на основачите Џим и Јан Морис, кој видел можност да се создаде подобар начин за транспорт на вашиот велосипед уште во почетокот на 90-тите.Swagman беше една од првите компании во светот на дизајнот и на пазарот hitch стил велосипед решетката.Во текот на годините, тој мал велосипед рек компанија со седиште во Okanagan Долина на Британска Колумбија се зголеми за да се вклучат бројни други земјата кршење дизајни во Северна Америка Велосипед, RV и Автомобилски пазари.Одговара на Круг, Квадрат и Овална Крстот Барови.Вклучува 2 тај-долу ремени со камери заклучување токи, плус лак и стерн ремени.Дополнителни 10 mm завртки вклучени за да ги собере поголем дијаметар ОЕМ барови.

Особините