.

Преносни Автомобил Скок Батеријата Стартер, 800A Врв 15000mAh Скок Бустер Батеријата Пакет за До 8.0 L Гас и 6,0 L Desel Мотори, 12V Батерија Полнач со Smart Скокач Кабли, Dual USB Излез

Преносни Автомобил Скок Батеријата Стартер, 800A Врв 15000mAh Скок Бустер Батеријата Пакет за До 8.0 L Гас и 6,0 L Desel

DEN 696.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Единствени И Моќни : Со врв струја на 800 A, на TENGSHI бустер може да скокаат започнете било 12 V возило (до 8.0 L бензин или 6.0 L дизел мотор) во секунди.На една целосна наполнетост, тоа може да моќно скок започнете со автомобили, motorcyles, камиони, масло чамци, pick-up прозорци, комбиња 2 х Smart Скок Стеги Со Индикатор; 1 x USB Кабел ( TYPE C 3 ВО 1 ); 1 x Дома Адаптер; - 1 х DC адаптер за лаптоп ( 8 во 1 ); 1 x Прирачник за Корисникот.

Особините