.

A&R Спортски Делукс Скејт Торба

A&R Спортски Делукс Скејт Торба

DEN 1260.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Две Големи Прегради за Мраз Ролери или Ролери Ножеви.Дополнителен Простор за складирање Додатоци.Прилагодливи Рамо, Рака.Оваа торба има две големи прегради за мраз ролери или ролери ножеви, дел за додатоци и дополнителни џебови за шише за вода и мобилен телефон.Изградена од трајни платно и вклучува прилагодливи рамо, рака.

Особините