.

Mongoose Ролери за Девојки се Прилагодува со светне Тркала Почетник Внатрешно Ролери Забава Возвишеното за Деца, Момчиња и Девојки

Mongoose Ролери за Девојки се Прилагодува со светне Тркала Почетник Внатрешно Ролери Забава Возвишеното за Деца, Момчиња

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4-Големина Прилагодливи - Едно притиснување на копчето за да се прилагоди на скејт големина за да им овозможи на ролери ролери да расте со вашето дете нозе.Безбедност - двојна ремени, глуждот поддршка и пред пети затка чувајте ги вашите деца за безбедно и сигурно додека уметничко лизгање.Голема почетник лизгалки.Удобност - Голема соочи во лагер и јазикот обезбедува удобност на вашите деца.Мазна и стабилна Фрлија уретан тркала се добри за внатрешна и надворешна уметничко лизгање и да се обезбеди непречено и безбедно вози.Забавно - Возвишеното тркала се кул и забавно.Не батеријата е потребно.Голема деца ролери за вашите момчиња и девојки се само за учење за да скејт.

Особините