.

Siskiyou Спортски NHL Унисекс Tailgater Шпатула

Siskiyou Спортски NHL Унисекс Tailgater Шпатула

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Официјално лиценцирани NHL производ.Шпатула е 420 одделение од нерѓосувачки Челик.Удобен остар, serrated раб.Корисна шише настроената.Чист хром графика со Anaheim Патки логото и бои, задоволство загарантирана.Нашите tailgater шпатула навистина фаќа окото со flashy хром акценти и живописни Сан Хозе Ајкули дигитална графика.На 420 одделение од нерѓосувачки Челик шпатула е тешка, тешки-должност алатка која ќе трае низ годините на tailgating забава.На шпатула карактеристики шише настроената и остри serrated раб.

Особините