.

АА-Полици Модел APX2501 75 Целосна Големина на Пикап Камион Скала Полици Низок Профил Висина-Прилагодлив Комунални Алуминиум Камионот Корито Управување со Товар Запир

АА-Полици Модел APX2501 75 Целосна Големина на Пикап Камион Скала Полици Низок Профил Висина-Прилагодлив Комунални Алуминиум

DEN 1512.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обичај ја Прилагодите Лентата Висина обезбедува максимална сметководствена флексибилност за лесно товарење, превоз и складирање.Издржливи, засилен тешки алуминиумска конструкција и дистрибуирани комунални носивост до 450 кг.Прав-обложени со времето отпорни бои.Изградена на работа & трае.Без дупчење што се бара, лесна инсталација со универзална монтажа прстиња (сет од 8 стеги вклучени).Универзалниот дизајн за да ги собере различни полна големина пикап камиони, НЕ се КОМПАТИБИЛНИ со камиони со Нови Песна Системи. • На APX2501 е Висина-Прилагодлив алуминиум pick-up камион рек изграден за скала, граѓа, кајак вршење на комунални услуги.Обичај ја Прилагодите Лентата Висина обезбедува максимална сметководствена флексибилност за лесно товарење, превоз и складирање. • Таа, исто така доаѓа со осум алуминиум C-стеги за не-дупчење инсталација,што го прави компатибилен со голем број различни камион модели. • Тоа се карактеризира со ' рѓа-слободни материјали од алуминиум. • Оваа рек сет е неподвижна тежина-тестирани со 450 lb товари. • Оваа единица е Прав-обложени со времето отпорни бои.Изградена на работа & трае.

Особините