.

Самовила Снег ББ-ТБ Топката Бања Филтер, Сина

Самовила Снег ББ-ТБ Топката Бања Филтер, Сина

DEN 571.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Филтри Хлор, Нечистотија И Мириси.Универзална Монтажни Подигнат Поврзува Со Повеќето Тела.Вклучува Една Заменливи Филтер Кертриџ (Модел Bbc) За Околу 30 Бањи.Бренд Име : Самовила Снег.Боја : Сина.

Особините