.

JI-CHENGS PL-310ET Full-Бенд Дигитални demodulation Три-Димензионални Студент Назначени Радио Колекција

JI-CHENGS PL-310ET Full-Бенд Дигитални demodulation Три-Димензионални Студент Назначени Радио Колекција

DEN 720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја на случаен избор (default главната слика), или можете да ни кажете на боја сакате.сребро.бренд : Модел : PL310 ET Радио / Снимач Тип : Радио режимот на Одбирање : прирачник, автоматски квалитет на Звукот избор : стерео Функција : Автоматско исклучување Боја : црна, сребрена.

Особините