.

YUNDAN Мажите Спортски Тренингот Шорцеви Секојдневен Висока Половината Пливаат Водови Drawstring Еластичен Појас Вежба & Фитнес Облека

YUNDAN Мажите Спортски Тренингот Шорцеви Секојдневен Висока Половината Пливаат Водови Drawstring Еластичен Појас Вежба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔Како да се Грижи : миење на рацете или на машина за перење!Дебелината на ткаенината не е тенка и девојка, тоа е пријателски допир со кожата.✔Здрава Ткаенини : мажите е причинско-панталони се изработени од Полиестер и Најлон.Таа има добра еластичност, тие ќе тешко да се деформира по долго време се носат и се мијат.39 инчи) 【Термин за Пребарување】адвокатско товар шорцеви секојдневен шорцеви тренингот шорцеви големи и високи шорцеви еластичен појас тренингот шорцеви работи jogger салата пливање класичен панталони-се вклопуваат товар шорцеви премиум twill опуштено водат тексас шорцеви страна еластична секојдневен drawstring лето плажа шорцеви со еластичен појас и џебови drawstring одиме кратко салата шорцеви еластичен појас pajama џеб jogger мажите тренингот кратки панталони лето плажа шорцеви Боја : Црна | Големина : 4 X-Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Карактеристики : 1. ✔Различни Големини и Бои : за Да ви даде подобро се носат искуство, овие мажи шорцеви, имаат различни големини за да го изберете, погодни за повеќето мажи и момчиња.Оваа машка повик шорцеви е најдобар избор за секоја сезона.Drawstring затворање, еластична корселе со прилагодливи внатрешни drawstring за обичај се вклопуваат.Седи во половината со пространа се вклопуваат во седиштето & бутовите. ✔Забелешка : ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Рака Мие Само.Моден дизајн, 100% Сосема Нов и висок квалитет!Информација за производот : Материјал : Полиестер Должина : Краток Затворање Тип : Еластичен појас Стил : Случајни,Спортски Пол : Мажи Повод : Секојдневниот, за работа, за излегување надвор, одмор, плажа, домот носат или други неформални прилика.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.затворање.

Особините