.

Hutelon Суета Огледало Шминка Огледало со Светла,Големи Холивудски Запалени Шминка Огледало со 15 Dimmable LED Светилки,3 Режими на Боја,Допир Контрола за Облекување Соба,Сп?

Hutelon Суета Огледало Шминка Огледало со Светла,Големи Холивудски Запалени Шминка Огледало со 15 Dimmable LED Светилки,3

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Голема Големина s модерната ера.Надгради и со сите технолошки достигнувања кои висока одржување cuties жедни, нашата следна генерација Холивудски огледало обезбедува вашиот primping сесии со многу потребни techie пресврт.Користете паметни допир контроли за да ги прилагодите јачината на светлината и бојата на владата за да се постигне осветлени сјај идеален за прецизност шминка апликации, косата, и облекување.Модерната сепак безвременски, ова запалени огледало, исто така, носи декоративен елемент на вашата суета контра блузи и tabletops, облекување соба и спална соба, и заштедува простор со виси на ѕидот.

Особините