.

1L Козјо Млеко Фидер Шише Овци Јагне Шише Носителот со Брадавица, Фарма медицинска Сестра Хранење Материјали

1L Козјо Млеко Фидер Шише Овци Јагне Шише Носителот со Брадавица, Фарма медицинска Сестра Хранење Материјали

DEN 393.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Лесен за користење : Се справи со дизајн е погодно за исхрана.Добра алатка за да постепено нека мали животни се одвои од своите мајки.Отстранлив pacifier, лесен за чистење.Повеќе хигиенска.за јарец шишиња за хранење на бебето кози.Голем капацитет : капацитет 1 литар, што е доволно да се исполнуваат секојдневно хранење потребите на јагниња и мали животни.за јарец хранење шише.Функција : гумени шише специјално дизајнирани за јагниња со брадавиците, слични на хранење на владата на ewe, го прави јагниња полесно да ги прифатат и да јадат.за.Безбедност материјал : шише тело е направен од високо-квалитетни пластични, дебели, безбедна, здрава и издржливи.На брадавица е изработен од мека гума.Повеќе процеси, нема да има мирис.Јагниња се повеќе сакаат да ги користат.за.Услови за користење : ви Благодариме за купувањето на нашите производи.Ако сте во врска со нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе ви одговори ПОБРЗО.за.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Јагне Млеко Шише Главен Материјал : Пластични Производ во Боја : Бела Производ Капацитет : 1 L Погоден за Животно Тип : јагне .

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Lamb Milk Bottle
Main Material:
Plastic
Product Color:
White
Product Capacity:
1L
Suitable for Animal Type:
lamb