.

Nuby Печатени Не-Капе Шише, 4 Унца, Боите Можат Да Се Разликуваат

Nuby Печатени Не-Капе Шише, 4 Унца, Боите Можат Да Се Разликуваат

DEN 119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Среден проток брадавиците се совршени за млеко.Teething nubs масажа и го стимулира бебето непцата.Дипломирал во двете унци и milliliters.Боите можат да се разликуваат.Ќе добиете една од следниве бои : Сина, Розова, Жолта, или Зелена. 0 Месеци + / BPA Free.Опис на производот Овие 4 унца шишиња, со Nuby имаат различни забава отпечатоци со светли бои за да се стимулира вашето дете визуелните сетила.Тоа карактеристики нашиот патентиран среден проток Nuby Брадавиците кои се совршени за масажа на вашето бебе е новите заби.Среден проток е одлична за млеко.Шишиња се направени на BPA Free пластика.Од Производителот Nuby BPA free 4 унца јасно печатени шише со силиконска брадавица.

Особините