.

SDENSHI 2-3 Гајтанот Тема Носителот на Држачот за Шиење и Везови Машини

SDENSHI 2-3 Гајтанот Тема Носителот на Држачот за Шиење и Везови Машини

DEN 808.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Две или три bobbins може да биде инсталиран бидејќи е потребно за Одржување на Шиење, Quilting, Везови Spools или повеќето Мини Шишарки.Компатибилен со секој дом везови и машина за шиење.Тоа го прави истиот да излезе дури и на брзина и непречено да ги исклучите гајтанот, со што се елиминира било какви шанси на честа тема кршење или заплитане.Материјал : Пластични, Алуминиумски,Цврстина и трајни производи за употреба.Универзалната самостојна тема застане е компатибилен со најголем конуси на тема достапни.Опис : - Универзалната самостојна тема застане е компатибилен со најголем конуси на тема достапни. - Тоа го прави истиот да излезе дури и на брзина и непречено да ги исклучите гајтанот, со што се елиминира било какви шанси на честа тема кршење или заплитане. - Компатибилен со секој дом везови и машина за шиење - Материјал : Пластични, Алуминиумски,Цврстина и трајни производи за употреба. - Две или три bobbins може да биде инсталиран бидејќи е потребно за Одржување на Шиење, Quilting, Везови Spools или повеќето Мини Шишарки.Спецификација : - Висина : 54cm/21.26 инчен, Кол : 10.5 см/4.13 inch Package Вклучува : 1 Piece Sewing Машина Гајтанот Тема Stand Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Особините