.

G. S 7.5 Од Не ' Рѓосувачки Челик Полно Злато Берберот Коса За Сечење Салон Ножици

G. S 7.5 Од Не ' Рѓосувачки Челик Полно Злато Берберот Коса За Сечење Салон Ножици

DEN 227.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

G. S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г. С Онлајн Продавница.Г.S 7.5" Од Не ' Рѓосувачки Челик Полно Злато Берберот Коса За Сечење Салон Ножици Сосема Нов Најдобар Квалитет.Направен Во Висока Нерѓосувачки Челик.Исто Како Слика.Г.S 7.5" Од Не ' Рѓосувачки Челик Полно Злато Берберот Коса За Сечење Салон Ножици Сосема Нов Најдобар Квалитет.

Особините