.

Sewknowusa Replacemelt за C. S. Osborne 12/Pk. Криви Игли Светлина #501-1/2, Големина 3-1/2 произведено во САД

Sewknowusa Replacemelt за C. S. Osborne 12/Pk. Криви Игли Светлина 501-1/2, Големина 3-1/2 произведено во САД

DEN 304.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Sewknowusa Replacemelt за C. S. Osborne 12/Pk.Криви Игли Светлина #501-1/2, Големина 3-1/2" Направен Во САД.Sewknowusa Replacemelt за C. S. Osborne Светлина Криви Круг Точка Игли.Криви круг точка игли, светлина колосек.Овие игли се користи за за кожа & тапацир работа.Исто така, се користат за приклучување тепих.На повисоко мерач потенки игла.Големина е основата на целокупната должина преку игла, не растојание помеѓу очите и точка.Произведено во САД.Големина : 3-1/2 Length целокупната око да укаже на : 3-1/2 Gauge : 17 Pack на 12 needles Osborne игли и игли веќе долго време се смета за стандард за парична казна квалитет.В.S.Osborne & Ко.е производител на специјализирани рака алатки наменети исклучиво за upholsterers, авто trimmers, awning и платно работници, мебел одлуки и други стручни лица во врска со занаети.За генерации, семејството се кандидира бизнис е секогаш имале голема гордост во инженерство на највисок квалитет на алатки и понуда за нашите производи и овде, во сад и во странство.В.S.Osborne произведува најмногу широка линија на сопствени алатки е достапна -и ние гарантираме дека нашите tools ќе ја испорача одличен квалитет и супериорни перформанси.

Особините