.

Рејн Шарм Сода Може Шарм, 10K Жолто Злато

Рејн Шарм Сода Може Шарм, 10K Жолто Злато

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Полиран.Висок Лак Финиш.Тешки-Должност Скок Прстен.Доживотна Гаранција.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ве молиме имајте во предвид дека производот слики се зголемени за да се покаже детали.Вистински објект е 0.438 - (прибл. 1/2 во.) инчи долго и 0.274 - (прибл. 1/4 во.) инчи широка.На Сода Може Шарм, 10 K Жолто Злато е страна-полиран со Висок лак финиш.Шармот форма е 3 D.Секој Рејн шарм доаѓа со тешки-должност скок прстен кој може да се извртени отворени и лесно се спроведени од страна на вас.Сите Рејн Шарм се гарантира за живот.

Особините