.

Berta (10 Парчиња) Целосно Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање на Кујната Кабинет Вратата Шарки, со Завртки

Berta (10 Парчиња) Целосно Шалче Frameless Мека Затворање на Европската Шарки, 110 Степен 3D Прилагодливи Клип За Прикривање

DEN 717.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 10 Парчиња Целосна Шалче Мека Блиску Шарки и Инсталација Завртки.ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Шалче : Полн, Отворање Агол : 110 Степен, Затворање Тип : Мека Затворање, Прилагодување : 3-Cam Вертикална, Хоризонтална и Длабочина на вредноста.Овие се главните карактеристики на нашите шарки, ве молиме погледнете го описи дел на дното за еден сеопфатен поглед на сите спецификации.ЦЕЛОСНА ШАЛЧЕ ДИЗАЈН : Овие шарки ќе имаат директно рака и тоа му овозможува на вашиот шкафот вратата на работ да биде целосно во согласност со предност од вашиот кабинет.Една голема предност на целосна шалче сокриени зглоб е дека тоа е целосно прилагодливи поради три малку завртки дека тие имаат.Длабочина, од Страна и Висина корекции се направени со овие три завртки.Тие можат да бидат фино подесени за да се обезбеди рамка на врата е целосно сокриени и совршено се вклопува заедно.МЕКА ЗАТВОРАЊЕ : мека затворање функција е еден од најдобрите показатели на квалитетот на шарки.Мекото затворање функција ги спречува сите вознемирувачки звуци од кујната и се протега на животниот век на вратите, кабинети, и шарки.CLIP-ЗА ФУНКЦИЈА : клипот на зглоб е најлесниот и најбрз за да се вклопи, без алатки.Тоа е идеален за врати бараат повеќе шарки да бидат опремени ова е затоа што едноставно линија на зглоб со монтажа плоча и да се поттикнат на тоа во еден едноставен движење, тоа тогаш ќе клип за да бидат поврзани со вашиот монтажа плоча.Тие бараат многу малку усогласување и да се направи на работа многу полесно кога ќе имате неколку шарки да се вклопуваат.Нашиот бренд Berta е нашето ветување на нашите клиенти, ние сме секогаш работи на тоа да се обезбеди задоволување на сите наши потрошувачи.Berta произведува многу видови на кујната и кабинетот на хардвер.Овие мека затворање, полн шалче шарки, еден од нив и се докажаа меѓу Bertas клиенти.Berta произведува овие шарки за frameless кабинети.Инсталирате на вашиот кабинети со Berta целосна шалче frameless шарки, ќе добие право на трајни производот за вашиот проект и бренд можете да им верувате.Berta секогаш ќе бидат опфатени со непобедлива хардвер за сите ваши проекти.Ве молиме посетете ја нашата продавница да ги видите сите достапни хардвер.Сите наши шарки имаат SGS сертификат.

Особините