.

Блум 38N355BE08x20S Компактен Мека-Затворете 1/2 Шалче Blumotion Зглоб, Никел Заврши (Пакување од 20)

Блум 38N355BE08x20S Компактен Мека-Затворете 1/2 Шалче Blumotion Зглоб, Никел Заврши (Пакување од 20)

DEN 1367.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

3-Начин прилагодливи во и надвор cam прилагодување : +/- 1/16. Завртки За Дизајниран за Лице Рамка Апликација.Blumotion мека-блиску едно парче зглоб.Вклучува 20 шарки.Завртки вклучени.За да се утврди потребно е комбинирање..мерка колку кабинет вратата покрива лицето на кабинетот на зглоб страна.За да го користите овој зглоб на димензија (шалче) треба да биде 1/2".

Особините