.

YYZWNC 6pcs Цинк Легура Зглоб Само-Поддршка на Виткање Маса Зависи Дома Размавта Маси Мебел Овална Хардвер Виткање Маса Хардвер (Големина : 50303mm)

YYZWNC 6pcs Цинк Легура Зглоб Само-Поддршка на Виткање Маса Зависи Дома Размавта Маси Мебел Овална Хардвер Виткање Маса

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е сет на табелата размавта шарки, совршен за користење во виткање маса, размавта маса и други мебел.Лесно отворање и затворање на механизам го прави многу лесен за употреба и натпревар и со мебел.Направени од премиум цинк легура, овој сет на шарки е на силна сила и долготрајност.Доаѓа со 2 парчиња шарки, со 10kg максимален капацитет за удобен и практична употреба.Тоа е сигурен производ со повеќе од 50,000 пати отворање и затворање на услугата пати.Ова е сет на табелата размавта шарки, совршен за користење во виткање маса, размавта маса и други мебел.Лесно отворање и затворање на механизам го прави многу лесен за употреба и натпревар и со мебел.Направени од премиум цинк легура, овој сет на шарки е на силна сила и долготрајност.Доаѓа со 2 парчиња шарки, со 10kg максимален капацитет за удобен и практична употреба.Тоа е сигурен производ со повеќе од 50,000 пати отворање и затворање на услугата пати.Материјал : Цинк Alloy Color : Како Слика Shown Size : Прибл. 50*30*3mm Package се вклучени : 6 * Шарки(други додатоци демо на сликата не е вклучен!) Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 mm разлики поради прирачник за мерење.Универзална врати, кабинети, фиоки, кутии за накит, итн.се погодни за многу мебел и може да се користи за декорација.

Особините