.

Ranbo Тешки Стаклена Врата Шкафот Приказ Кабинет Менгеме Frameless Стожерот Стаклени Врати за Туш Зглоб Замена на Делови Ѕид-да-Стакло,304 од не ' Рѓосувачки Челик Полиран Х

Ranbo Тешки Стаклена Врата Шкафот Приказ Кабинет Менгеме Frameless Стожерот Стаклени Врати за Туш Зглоб Замена на Делови

DEN 1152.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени на сосема нов висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, electroplating процес, сосема нови и поубави Злато, верувам дека ќе ви се допадне оваа бања стаклена врата менгеме.Изработени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик,обезбедување на квалитетот и долговечноста,цврсти и издржливи.Изработени од Нерѓосувачки челик SUS304,5mm-Дебел од не 'рѓосувачки челик Полиран Хром финиш ќе не' рѓа,се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини,corrosions и tarnishing,Вклучуваат 1 зглоб секој пакет.Напомена : се Вклопува 8мм-12mm или 1/3" да 1/2" Дебело Стакло,најголемиот имајќи 40 кг по зглоб Само затворање од 25 степени и само центрирање до 0 степени во затворена положба,Обично се користат 2 Шарки за секоја врата,се користат 3 шарки, кога вратата висина повеќе од 2000mm.Делови и телото се во едно парче со леење за трае долго,да го Положат 550,000 време на тест.Вклучен пакет : 1x зглоб,4 X завртки и проширување гром, и 1 Ален копче.Зглоб за калено стакло врати,голема додатоци за бања дома,хотел или канцеларија!.Забелешка : 1) ве Молиме вежба дупки според цртежи за туш шарки и употреба на примероци за да се потврди дупки позиција и димензии. 2) Подлошки треба да се додаде помеѓу стакло и туш шарки според различни стакло thinknesses за да се обезбеди правилна употреба на туш шарки. 3) Сите завртки треба да се брза, и да се осигурате дека нема расклатување и лизгање во употреба. 4) Пред донесувањето во употреба, тоа треба да работат неколку пати по инсталацијата за да се обезбеди тоа е соодветна инсталација. 5) Редовно одржување треба да се спроведат во текот на употреба на туш шарки.И ве молиме да се организира да се поправи assoon како што е можно за да се спречат несреќи се случуваат. 6) производите се само за употреба на калено стакло. 7) Автоматско затворање функција стапува на сила за 30 степен.ЗОШТО ИЗБОРОТ НАС ???БИДЕЈЌИ НАШИОТ ПРОИЗВОД Е ПОДОБРО И СО ГОЛЕМА ЦЕНА, НИЕ НЕ ГИ ПРОДАДЕ ПРОИЗВОД, НО НИЕ НЕ ГИ ПРОДАВАМЕ ВРЕМЕ!НЕ ТРОШЕТЕ ВРЕМЕ СО ИЗБОРОТ И ИЗБОРОТ!КВАЛИТЕТ ЗАГАРАНТИРАНА, ДОКОЛКУ НЕ СЕ ЗАДОВОЛНИ, НАПЛАТА ЌЕ СЕ ИЗДАВА ЕДНАШ ЌЕ Б, ДОБИ ВАШИОТ ГЛАС!ЗБОРОВИ ЕВТИНИ, СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ МОЖЕ ДА НИ ДАДЕ ШАНСА, ТОГАШ ЌЕ ЗНАЕТЕ КОЛКУ Е СЕРИОЗЕН СМЕ НИЕ!.

Особините