.

F Fityle 4x Ethique Еко-Пријателски Цврст Шампон Бар за Сите Коса - Одржлив Природен Шампон, Пластични Слободни, Органски и Природни, Сулфат Слободни

F Fityle 4x Ethique Еко-Пријателски Цврст Шампон Бар за Сите Коса - Одржлив Природен Шампон, Пластични Слободни, Органски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

* Чисто природни растенија состојки и без груби детергенти хемикалии, па можете да го користите со самодоверба, дури и со чувствителна кожа. * Веднаш да го вратите својата природна боја на косата, од сива коса да жив темна боја, ја поврати вашата доверба назад со изглед и чувство помладите повторно со сите-нова коса затемнување шампон бар. * Главната состојка Polygonum има способност да направите Меланоцити – пигмент-производство на клетки во фоликулите на косата, со што ја промовира циркулацијата на крвта на scalps, кој го стимулира растот на косата, што резултира со подобрување на раст на косата за само неколку недели. * Шампон барови се 100% органски s слатко и smoky парфем.

Особините