.

Mekong РЕ' EQUIL Грашок Протеини & Ceramide Косата Маска 200g

Mekong РЕ' EQUIL Грашок Протеини & Ceramide Косата Маска 200g

DEN 1080.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поправки, moisturizes и flattens на поставените кутикулите.Smoothens од косата во совршено кадифена текстура.Ја обновува косата рамнотежа и ги зајакнува вратило.Помага во повторно да се негуваат, се редефинира и да ја задржат кадрици.Косата третман маски се повеќе концентрирани и моќни висок интензитет на косата климатизери.Тие навлезат подлабоко во главата од просечен шампон или балсам, давајќи целосна храна од коренот до врвот.Повторно'equil Грашок Протеини & Ceramide Маска за Коса ги комбинира придобивките од Ceramides и Грашок, амино киселини кои заедно поправка, навлажни и израмните покрена кутикулите да smoothen од косата во совршено кадифена текстура.

Особините