.

Билни Екстракти био:обновување на Бела Грејпфрут & Моша Нане Гол Волумен Шампон, 13.5 fl мл

Билни Екстракти био:обновување на Бела Грејпфрут & Моша Нане Гол Волумен Шампон, 13.5 fl мл

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направена со био : обновување, потпис мешавина од суштинско значење антиоксиданси, алое и морски алги.Билни Екстракти со био : обнови ги носи на вашата коса врати во живот во само 21 ден.ГОЛИ Волумен Бела Грејпфрут & Моша Нане Шампон има 0% parabens, глутен и багрила.Шампон дека е боја на безбедно и дава волумен.Искуство на мулти-слоевит мирисот на свежо гмечи цитрус, чиста нане, и кадифена праска.Нежно volumize станот, фино коса, со Билни Екстракти Бела Грејпфрут & Моша Нане Шампон.Нашиот вистински растенија се одобрени од страна на Кралската Ботаничкиот Градини, Kew, водечки експерт за растенија.Овој шампон, со вистински растенија, чисти и volumizes коса од коренот до врвот.Направена со нашиот потпис комбинација на вистински растенија, Бела Грејпфрут & Моша Нане Шампон очистува за лесни, убави коса.Боја-безбедно и p H-балансирана, овој шампон чисти додека вгради ноти на свеж цитрус, нане, освежувачки и сомот праска во вашата коса—оставајќи чисти и обемниот.Пенливата, исплакнете и повторете со леснотија да се знае вашиот шампон е paraben слободни, силикони слободни и боја бесплатно, и да се направи со најмалку 90% природно-потекло состојки.**Прочистена вода и природно-извор состојка материјали со ограничена обработка.

Особините