.

XIKE 1Pcs 22220E Лежишта 100x180x46mm Висок Капацитет и Издржливи, Сферични Валчести Лежишта Цилиндрични Понесе.

XIKE 1Pcs 22220E Лежишта 100x180x46mm Висок Капацитет и Издржливи, Сферични Валчести Лежишта Цилиндрични Понесе.

DEN 158.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ 100% Големина на толеранција инспекција за оптимални собранието. ✔ Материјал Направен на висока јачина на хром челик. ✔ Кафез - E тип максимизиран исполнет возен елемент. ✔ Корист на Високо оптоварување на капацитет на носивост и издржливи. ✔ Експерт - Лежишта производство започна во 1945 година.

Особините