.

Трофеј Дедото на Сина 5 x 8 Инчен Платно Патување Toiletry Dopp Комплет

Трофеј Дедото на Сина 5 x 8 Инчен Платно Патување Toiletry Dopp Комплет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Го носи вашиот најважен во оваа забавна трендовски торба; Кој зборовите "Трофеј Дедото.".Компактен суета торба е совршен за употреба дома или во движење.Направени од издржлив памук платно и квалитет на патент.Мерки околу 5 x 8 инчи.Бродови во заштитна амбалажа.

Особините