.

Црвено Калинка Мини Сет/4 АФИОН 3.5 ЗЛАТЕН ЛИСТ ЧИНИИ

Црвено Калинка Мини Сет/4 АФИОН 3.5 ЗЛАТЕН ЛИСТ ЧИНИИ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поставување на 4 мини чаши.Рачно изработени и рака декорирани, секое парче е уникатно уметничко дело.Сите стаклени украси се применуваат и на задната страна од објектот, пред лицето е вистински стакло.Храна безбедно за топла или ладна храна.Димензиите може да варираат се должи на рачно изработени природата на Откачи стакло техника.Рака мие само, не е погоден за микробранова печка или печка.

Особините