.

TruSkin Витамин Ц Серум за Лице, Против Стареење Серум со Хијалуронска Киселина, Витамин E, Органската Алое Вера и Маслото од Јојоба, Хидратантен & Осветлувајќи Серум за

TruSkin Витамин Ц Серум за Лице, Против Стареење Серум со Хијалуронска Киселина, Витамин E, Органската Алое Вера и Маслото

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ЛИЦЕ СЕРУМСКИ Витамин Ц мешавини со Ботаничка Хијалуронска Киселина, Витамин E, Вештерка Шумска, и Јојоба Масло во против стареење на кожата, осветлувајќи формула со цел да се подобри брчки и темни дамки.НАШИТЕ КЛИЕНТИ ЗНААТ НАЈДОБРО - Не само да ни збор за тоа, види на илјадници критики од вистински клиенти ритла за посветла, новак изглед на кожата.РАСТИТЕЛНА ОСНОВА за ФОРМУЛИРАЊЕ - Без додаден синтетички бои, мириси, parabens, phthalates, сулфати, Штипки, или GMOs.Нашата активна растенија се комбинираат во свилен мазна анти-стареењето серумски дека може да се користи денот или ноќта.УВЕРЕНИЕ без СУРОВОСТ од страна на Скокајќи Bunny, нашите Витамин Ц лицето серум е исто така формулиран, произведени и шишиња во САД за гарантира свежина.ПРОДОЛЖЕН ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ГАРАНЦИЈА - тоа го Сакаат или вашите пари назад!Ако поради некоја причина не одлучите овој производ не е добар одговара за вашата кожа, ние нудиме 90 ден парите назад враќање на средствата.Истекот датум е отпечатен на бар-код етикетата прикачена на амбалажата.

Особините