.

CC1053700 Масло Сепаратор за Гарднер Денвер Компресор

CC1053700 Масло Сепаратор за Гарднер Денвер Компресор

DEN 9336.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

CC1053700. Забелешка : Бидете Сигурни дека Бројот На Моделот, Дел Број и Фотографијата Се Исти Како Твое.Бренд : FILME Модел : CC1053700 Применува : Гарднер Денвер Сертификат : ISO 9000 Не-професионалци ве молиме консултирајте се со продавачот пред купување.Инаку погрешен додаток ќе се нареди.

Особините