.

ЕНЕРГИЈА Меша Око Четка за Засенчување или Мешање на Крем Сенки во Прав Веѓа Highlighter Concealer Козметика Четка Алатка Синтетички, Мека, Разновиден, Мешавини, Омекнува Лин

ЕНЕРГИЈА Меша Око Четка за Засенчување или Мешање на Крем Сенки во Прав Веѓа Highlighter Concealer Козметика Четка Алатка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Beautyful Око Shaow Четка : окото четки е совршен за сите видови на око шминка : спојувањето, засенчување, истакнување, сенката за очи, веѓа, concealer, и повеќе.Мека Bristiles : Ова суштински око шминка четки направени од премиум синтетички влакна, свиленкаста и мека, се идеални за прав или креми за да се произведе една убава око шминка апликација.Не Фрли!.Bling Bling Рачка : четка рачка е удобно да се одржи и многу лесни, одлична за патување и секојдневна шминка апликација.Нејзината рачка е направен од мали дијаманти во различни бои, а надвор е направен од јасно пластична рачка, што не е само шминка четка но исто така и убава декорација.Погоден за : Совршен за почетници, лесен за носење, лесен за употреба, и моќни, лесно да се создаде убава око шминка.Деликатна Подароци : ЕНЕРГИЈА Овој исклучителен изглед, уникатен дизајн шминка четка е вашиот прв избор за денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, Божиќ Ева, и други важни празници Подарок!.Со над 25-годишна четка производство искуство,ние знаеме четка добро.Имаме независна R&D оддел посветен на дизајн на производот.Ние се фокусираме на уникатен дизајн, но, исто така, се обрне повеќе внимание на нивната употребливост и практичност.ЕНЕРГИЈА БРЕНД-Роден за Шминка,светне на Вашата Убавина.Транспарентна пластика со сјајна muticolor дијамант внатре донесе моден визуелно искуство.Овие мали сјајна дијаманти се направени од пластични материјали, многу текстура, инкрустирани со виолетова, црвена, зелена, светло розева боја, светло жолта, итн.Модерен дизајн рачка, нема почеток и нема исчезнат, едноставен природен чувствуваат, се грижи за долго време се користи.На сенки шминка четка направена суровост-слободен влакната кои се совршено се совпадна лосиони, око креми, око сенки, прав.НЕМА барака, ќе се применуваат еднакво.Препорачливо за почетниците.Козметичката око четка е одлична за патување и секојдневна шминка апликација.Совршено одговара почетници, така и професионална шминка уметници.Лесно да се примени мешавини лосиони, око креми, око сенки, прав околу очите.Мека, мазна и густа, влакната се направени од избрани премиум синтетички влакна.Свилен Мека, го прави примена на шминка луксузен искуство.Вкупна Должина : 17.6 cm/6.93".Влакната Должина : 1.3 см/0.51".Влакната Дијаметар : 0.5 cm/0.2".

Особините