.

Azauvc Сечење Одбор Пакување од 2 со Мермер и Природен Дрво,Сирење Одборот за Доделување на Одборот за Стек Овошје со Рачка,Сечкање Одбор за Леб (Црно-Бело), small (Мала)

Azauvc Сечење Одбор Пакување од 2 со Мермер и Природен Дрво,Сирење Одборот за Доделување на Одборот за Стек Овошје со Рачка,Сечкање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕН ПОДАРОК: белата мермерна плоча може да биде мермер chapati возен одбор, мермер круг на издржување на послужавник, кварц плочи за countertops, мермер служат одбор, мермер првично одбор и така натаму.НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТ МЕРМЕР И ПРИРОДЕН ACACIA ДРВО: Дрвени сечење на табли за одржливо извори од највисок степен (ФАС) премија избор,доаѓаат во својот уникатен и природна боја и жито.Со овој одбор, можете лесно може да им служи на вашиот најпопуларните ставки од менито на вашиот вклучена или за време седат долу вечери.Класичните подароци за Housewarming,Свадби,Божиќ,Родендени,на Мајката и на Таткото Ден,или било кои други семејни празници и специјални прилики.Го користите во вашиот ресторан, бифе,бар,или се грижеа настани - тоа брзо ќе стане мора да се има прилог на вашите напори.Кул мермер го прави идеален за порција сирење, овошје,додека природни acacia дрво центар и да се справи обезбеди тоа ќе работат и во двете пронаоѓа и селски settings.Ве молиме бидете информирани : Од одбори се направени од природни дрво не може да биде малку разликата во бојата на одборот ќе добиете.ПРИСТИГНУВА ВО ЦЕЛОСТ СОФИСТИЦИРАНОСТ: згодна две-тон дизајн на нашите Сечкање Одбори носи екстра софистицираност на вашата кујна, countertops, и вклучена маси.Непречено мермер-како површината се противи на дамки и мириси, само се избрише и да се измијат лесно по секоја употреба.Ние го смени пакет за да бидете сигурни блок не несреќа.Кул мермер го прави идеален за порција сирење, овошје,додека природни acacia дрво центар и да се справи обезбеди тоа ќе работат и во двете пронаоѓа и селски settings.ЗАДРЖИ СВЕЖА тоа е поладна површина да чувате храната свежа.НОЖ ПРИЈАТЕЛСКИ, ТРАЈНИ: на Овој сите природни одбор има совршен цврстина и мекост да спречи газење врз најчистите вашиот ножеви.ЗА ЗАБАВА И KINKI: се Создаде луксузен искуство за вас и вашите најблиски со нашите Правоаголна Сирење Одбор!Ова ви дава совршен фах кога забавна вашите гости.Како и со сите дрво сечење на табли, тоа може да покаже некои нож знаци, но кога се грижи правилно (инструкции во кутија) ќе се зачува богати бои и да биде еден од трајни објекти во вашата кујна.Со овој одбор, можете лесно може да им служи на вашиот најпопуларните ставки од менито на вашиот вклучена или за време седат долу вечери.На мермер обезбедува јасни,кул површината за температура-чувствителни објекти да бидат послужени,додека дрво акценти даде уникатен изглед.Должина : 11.Acacia дрво за својата издржливост, стабилност и убавина,подобро од бамбус,пластика,стакло,acacia и тиково за подготвување или порција овошје,зеленчук,месо или леб.Оваа Azauvc Служат Одбор карактеристики интригантна биланс на домот, мермер и природен acacia дрво за незаборавен презентација тоа е функционална,исто така.

Особините