.

Ајкула Coochie Одбор Смешно Шпоретот Врвот Сечење Одбор со Рачка - Подарок Идеја за Мажи, Сопрузи, & Пријатели v3

Ајкула Coochie Одбор Смешно Шпоретот Врвот Сечење Одбор со Рачка - Подарок Идеја за Мажи, Сопрузи, & Пријатели v3

DEN 886.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

УНИКАТЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ЗА СКАРА GRILLMASTER - Ова Преголеми смешно сечење одбор вели : "Ајкула Coochie Одбор, Бидејќи никој Не Може да Каже Знак-слатко-rie" е еден-на-еден вид и ќе биде сакан од страна на примачот.СОЛИДЕН & ПРЕГОЛЕМИ - Овие тешки-должност бамбус сечење на табли се изградени до последен.Изберете големина што се работи најдобро за вас (Мал - 6"X9", Среден - 8 3/4"X11 1/2", Голем - 9 3/4"X13 1/2").СОВРШЕН ЗА ЗАБАВНИ - смешни велејќи дека ќе се задржи на секого се смешка на семејството се средби и тоа функционира совршено за сечење / презентирање на месо, зеленчук, сирење, овошје, па дури и игра ден храна!.СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ ВО САД од СТРАНА на НАШИОТ МАЛ СЕМЕЕН БИЗНИС - Ние ја цениме вашата поддршка на нашиот мал семеен бизнис и знаат дека ќе ви се Допаднат оваа смешна сечење одбор за годините што доаѓаат. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - знаеме дека ви се случува да ја Сакаат оваа прекрасна сечење одбор, а ние сме секогаш тука да ви помогнеме!.Во потрага по уникатен и еден-на-еден вид подарок идеја за тоа кои се стремат готвач / "BBQ Господар"?Потоа ќе ви се Допаднат оваа Шпоретот Врвот Бамбус Сечење Одбор со Рачка која вели : "Ајкула Coochie Одбор, Бидејќи никој Не Може да Каже Знак-слатко-rie" : )Својата совршена за момците бараат да се намали до нивното месо, бифтек, BBQ, зеленчук, сирење, и се повеќе и функционира одлично или на stovetop или во вашиот RV или Camper!Тие ќе бидат повикувајќи ги на Grillmaster пред да го знам тоа, и смешни прилагодено дизајн ќе ве насмее.Оваа Преголеми сечење одбор е ласерски гравирани направени од Вистински Бамбус дрво, е безбедна храна, и ќе трае цел живот со користење миењето на рацете по употреба..Димензии се : - Мали - 6"X9" - Среден - 8 3/4"X11 1/2" - Големи - 9 3/4"X13 1/2"Најдобро од сите, нашиот мал семеен бизнис го прави овие токму тука, во старите добри САД!Ние ја цениме вашата поддршка!Земете еден за пријател/член на семејството и една за тебе премногу!.

Особините